Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

ÖDÜLLÜ İsim Önerisi V2 250TL!

Bundan bir konu önce ödüllü bir isim önerisi konusu açmıştım ve forum dışından bir arkadaşın önerisi ile hediyesini vermiştim, Şuan ikinci ödüllü isim önerisini açıyorum, sosyal medya takipçi satış sektörüne girmek istedim ve yaratıcı .com uzantısı boşta olan isim önerilerinizi bekliyorum, Ödül 250TL'dir. Önerilerinizi sadece mesaj yolu ile yapınız.

(Elimde şu domain var fiyatı şu kadar gibi tabirler ile gelmeyin ciddiye almayacağım)

Fatih Aslan

Ne Mutlu Türküm Diyene
Yönetici
Şimdi şöyle bir şey var. ( Görmeden inanmam olayı gibi düşünün ) size özelden yazanları ve kimin ödül aldığını bilmiyoruz. Bu yüzden kazananları buradan bildirirseniz ve karşı tarafta bunu onaylarsa bir sonraki açacağınız konular için devam edebilirsiniz.

Şimdi şöyle bir şey var. ( Görmeden inanmam olayı gibi düşünün ) size özelden yazanları ve kimin ödül aldığını bilmiyoruz. Bu yüzden kazananları buradan bildirirseniz ve karşı tarafta bunu onaylarsa bir sonraki açacağınız konular için devam edebilirsiniz.
Forum dışı olarak belirttim, Foruma kayıt olsa etiketlerdim mantık olarak.

Konuyu Toplam: (Üye: 0, Misafir: 1) okuyor

Üst Alt