Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Birbirinden Çarpıcı Başarı Hikayeleri


nullsix

Paylaşim Ekibi
Katılım
29 Ocak 2019
Mesajlar
362
Tepkime puanı
157
Birbirinden Çarpıcı Başarı Hikayeleri

Başarı hikayeleri hayatımıza yön veren hikayelerdir. Başarı hikayesi okuduktan sonra kendimize olan güven duygumuz gelişir. İnsanların ne şartlar altında başarı elde ettiğini görünce içimizdeki pes etmişlik yok olur, kendimize gelir ayağa kalkar, silkeleniriz. Her başarı hikayesi insanı etkilemez. Binlerce başarı hikayesi vardır. Başarı hikayesinin sizi etkilemesi için sizin yaşamınızla benzer noktaların olması gerekir. Ne kadar zorlu olursa olsun eğer bir başarı hikayesinde kendinizi bulamıyorsanız o başarı hikayesi sizi etkilemez.

Sizlere güzel bir site hazırladık. Sitemizde kendinizi bulabileceğiniz başarı hikayelerine yer verdik. Binlerce başarı hikayesi içinde en etkileyici ve gerçekçi olanları sizler için paylaştık. Birçok başarı hikayesi hayatta ütopiktir. Yani aslında böyle bir hikaye yoktur. İnsanları gaza getirmek için böyle bir şey varmış gibi anlatılır. Sitemizde bu tip başarı hikayelerine yer vermedik. Kimseye gaz vermeyi hedeflemedik. Yazılarımızı gerçekçi bir şekilde yazdık. Sitemize erişimi Morfikirler.com bağlantı adresinden sağlayabilirsiniz.

En güzel başarı hikayelerinin yanı sıra birbirinden güzel kişisel gelişim hikayelerine de sitemizden erişim sağlayabilirsiniz. İçinizdeki gücü harekete geçirecek güzel hikayeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Sitemiz kurulduğu günden bu yana ziyaretçilerine hayat yolculuğunda rehber olmaya devam ediyor. Hayat yolculuğunda kendinizi yalnız hissediyorsanız, tavsiye ve önerilere ihtiyacınız varsa sitemizi kullanabilirsiniz.

Morfikir sitemiz her gün içerik eklenen aktif bir sitedir. Başarı hikayeleri, kişisel gelişim, kitap önerileri, sinema önerileri, kişisel gelişim bilgileri, zaman yönetimi, mutlu evlilik gibi konularda size rehber olacak bilgilere ulaşabilirsiniz. Sitemiz kısa sürede güçlendi. Bugün binlerce insan her gün sitemizi aktif olarak ziyaret etmektedir. Sevdiği paylaşımları sosyal medya kanalından sevdiklerine ulaştırmaktadır. Yazı dizilerimizin altı yorumlardan geçilmez oldu. Herkes fikrini yazı dizimizin altında paylaşmaya başladı. Böylece tatlı bir tartışma ortamı oluştu. Web sitemizin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamak istemez misiniz? Her gün sitemizi ziyaret etmeniz büyümemiz için gereklidir. Bunu sağlamak için ilk önce internet tarayıcınızın sık kullanılanlar menüsüne bizi ekleyin. Her gün sitemize eklenen yazıları okuyup altına yorum bırakın. Beğendiğiniz paylaşımları sosyal medya kanalınızda paylaşın. En önemlisi bizi sevdiğiniz insanlara mutlaka tavsiye edin.
 

Konuyu Toplam: (Üye: 0, Misafir: 1) okuyor
Üst Alt