CheckHub Net Güvenilir Mi?

• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. üye iseniz Giriş Yapınız.
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.
  • Sitemizde Alan Adı hakkında detayli birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Merhaba Ziyaretçi Forum İçeriğini Görebilmek İçin Kayıt Olmalısınız. Daha Önce Üye Olduysanız Giriş Yapmalısınız

Bir konuda yardıma ihtiyacım var. Herkesi selamlıyorum öncelikle. 2. El bir telefon alıcam en güvenli yol nedir acaba herhangi bir kandırılma filan olmadan, güvenli alışveriş yapmak için checkhub.net ile alayım diyorum. checkhub.net deneyen var mı? Herhangi bir sorun çıkıyor mu? Bilenler beni aydınlatırsa çok mutlu olurum. Yanıtları bekliyorum.

Merhaba Ziyaretçi Forum İçeriğini Görebilmek İçin Kayıt Olmalısınız. Daha Önce Üye Olduysanız Giriş Yapmalısınız

get sistemi ile alabilirsin ama artık ürün sahipleri get sisteminde sıkıntı yaşadıklarından göndermeye yanaşmıyorlar, sıkıntı ise şu satıcı ürünü sağlam gönderiyor ama alıcı kötü niyetliyse telefonu alıp arızalı başka bir telefon iade edebiliyor ve bana böyle geldi diyebiliyor, olan da satıcıya oluyor. checkhub ile almak bir seçenek tabi düşünebilirsin, güvenlidir merak etme. ben kullanıyorum arada, daha sıkıntı yaşamadım doğrusu.

Üst Alt