Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Evlerin Şıklığını Tamamlayan Anahtarlar


Katılım
11 Mayıs 2020
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Yaş
27
Evlerin Şıklığını Tamamlayan Anahtarlar

Firma evlerin şıklığını tamamlayan anahtarların üretimini ve satışını gerçekleştiriyorlar. Farklı zevkleri olan kişilerin kullanımına uygun olan bu ürünler 5 farklı modeller bulunuyor. Böylelikle anahtara ihtiyaç duyanlar kendilerine hitap eden modeldeki ürünlerden satın alabiliyorlar. Kişilerin seçim yapabilecekleri anahtar prizler fantasy, modüler, visage, radius ve eqona isimli modeller oluyor.

Kişiye Özel Anahtar Tasarımları

günsan anahtar priz standart ürünlerini web sayfası üzerinden müşterilerine sunuyor. Bunun dışında kendi tarzını yaratmak ve farklı anahtarlara sahip olmak isteyenler içinde kişiye özel anahtar tasarımı imkanı veriyorlar. Web siteleri üzerinden sundukları ürün sihirbazı ile kişilerin kendi zevklerine uygun anahtarı tasarlamasını sağlıyorlar. Tasarım sonrasında da anahtarın üretim işlemini gerçekleştiriyorlar.

Oda Tipine Göre Anahtar Ve Çerçeve Seçimi

Firma müşterilerine oda tipine göre anahtar ve çerçeve seçimi imkanı veriyor. Böylece kişiler odalara göre belirlenen anahtar, çerçeve ve diğer ürünleri tercih edebiliyorlar. Örneğin yatak odaları için yeni bir anahtara ihtiyaç duyanlar kırmızı çerçeveye sahip bir anahtar siparişi verebiliyorlar.

Ahşap Anahtar Satışı

Firmanın satışa sunduğu anahtarlar klasik renklerde ve özelliklerde olmanın yanı sıra farklı özelliklere de sahip olabiliyor. Örneğin günsan priz anahtar çeşitleri arasında ahşap anahtarlarda bulunuyor. Evlerinde ya da iş yerlerinde ahşap anahtara sahip olmak isteyenler bu ürünlerden satın alabiliyorlar. Ahşap anahtarlar üçlü, zil, müzik yayını veya kapı otomatiği anahtarları olabiliyor.
 

Konuyu Toplam: (Üye: 0, Misafir: 1) okuyor
Üst Alt