Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Hayal sohbet odaları


Katılım
30 Aralık 2019
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Yaş
42
Hayal sohbet odasının asıl amaçlarından birtanesi, insanın kendini yenmesi ve bunların kişiliği bulduğu yardımcı olmak. Bilgi birikim, güvenilirlik ve faaliyet aktiviteleri tasarlamak sosyalleşmeye meyili olmayan bir çok bizimmekan kullanıcısı buradaki sohbet içindir.

Bizim mekan sohbet kanalında ücretsiz sohbet siteleri ortamı olduğunu bilmenizi isteriz. Bu sitede üyelik ve ücret gibi tuzaklardan uzak kalmış olacaksınız.Ayrıca Bizimmekan mobil sohbet alt yapısı ile de bulunduğunuz yeri konumdan siteye bağlanarak muhabbet içerir.

Yetişkinler tarafından girilmesi gerekir. 18 yaş altı siteye girmesi sakıncalı ve yasaktır. Bizimmekan mobil çet sitesi,% 100 güvenli Sohbet sayfasıdır.

Sohbet Hizmetinin Önemi Nedir?

Ülkemizde yalnız yaşayan veya kendini yalnız hisseden binlerce yaşlı ve engelli bulunmaktadır. Bu insanlar kimi zaman küçük bir sohbete, maddi bir ihtiyaç kadar gereksinim duymaktadırlar. Telefonun ucunda ona ulaşılabilirleri, sohbet edeceklerinin olduğunu bilmek, psikolojik yönden güvenmektedir.

Sohbet Hizmeti Nedir?

Yardıma ve sosyalliğe muhtaç insanlar, psikolojik olarak rahatlaması, dertleşme ve yalnızlık ihtiyacını gidermesi gerekir. Yaşlı ve engellilere, kendi evinde bu hizmet sunmaktadır. Bu hizmet, ülkemizde ilk olarak 2010 yılında uygulanmıştır. Kişiler, evlerinden istediği saatlerde bu hizmet hattını aramış, kimi zaman dertleşmek kimi zaman da sağlık problemlerine bir çare bulmak istemiştir.

Bu Hizmetin Genel Olarak Faydaları Neler Ol Katılın? sohbet odaları
Bir adışm. Ailevi meseleler ile ilgili sorunların çözümü için arayanlar olmuş, bu konuda da destek hizmeti toplum toplum en küçük temel yapısı olan aile kavramının daha huzurlu olması sağlanmıştır.

Tüm bunların yanı sıra bu hizmet, sağlık sektöründe da önem taşımaktadır. Çeşitli sağlık problemleri hakkında nasıl bir yol izleyeceğini bilmeyen yaşlı ve engellilere bir rehber niteliği taşımıştır. Kimi zaman durumlarında ambulans yönlendirdiği durumlar da olmuştur. Tüm bu yönleriyle sosyal sistem oldukça faydalı ve nitelikli bir sistemdir.
 

Konuyu Toplam: (Üye: 0, Misafir: 1) okuyor
Üst Alt