Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Konu açmadan önce bakar mısınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fatih Aslan

Ne Mutlu Türküm Diyene
Yönetici
Merhaba arkadaşlar, Site tanıtımların da çok ucu açık olduğu için bunun önüne geçelim dedik ve geçenler de Kurumsal Firma Tanıtım Bölümünü açtık,şimdi buna biraz daha dikkat etmenizi rica edeceğim.

Site Tanıtımı yaparken lütfen konu tanıtımını gibi yapmayınız, sitenin kendisini tanıtınız.

Örnek Veriyorum; Teknoloji sitesinde içinde açtığınız konu değil o sitenin kendisini tanıtmanız.

Bunlara yukarıda belirttiğim gibi lütfen dikkat ediniz.

Yanlış açılan konuları sileceğim ve özelden bilgilendireceğim.

Bu değişim için 30 Nisan'a kadar süreniz var. 30 Nisan'dan sonra yasaklı uyarılarımız olacaktır.

Fatih Aslan

Ne Mutlu Türküm Diyene
Yönetici
Arkadaşlar lütfen kurallara göre tanıtımlar yapalım. Konu firma tanıtımı ise burası ama konu direk bilgi akışı ise Site Tanıtım bölümünde açalım. Bundan sonra cezalı uyarılar var dikkat etmeyenler olursa son uyarıdan sonra siteden uzaklaştırılacaktır.

Fatih Aslan

Ne Mutlu Türküm Diyene
Yönetici
Galiba tam anlatamıyorum; çünkü hala tanıtımlar yanlış yerlere açılmaya devam ediliyor ve bende uyarmak zorunda kalıyorum. Şöyle diyelim sevgili arkadaşlar, satış olan her şey " Kurumsal olarak algılaya bilirsiniz." Satış varsa ( Ticaret ) Kurumsal Firma Tanıtım yerine açmanızı rica ediyorum.

Fatih Aslan

Ne Mutlu Türküm Diyene
Yönetici
Kurallara uyulmayan konular onaylanmayacaktır ! Lütfen Kurallara uyalım, Site Tanıtımlarında Ticaret yapılıyorsa bunu Kurumsal Firma Tanıtım Bölümüne açmanız gerekiyor. Bilgi amaçlı içerik - haber - forum - test - anket - forum vs bunların tanıtımını Site Tanıtım yerine yapabilirsiniz.

Açılan konular onay sürecine alınmıştır, yönetim onayından geçildiğinde görünüme açılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu Toplam: (Üye: 0, Misafir: 1) okuyor

Üst Alt