Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Loogips.com


Katılım
5 Haziran 2019
Mesajlar
35
Tepkime puanı
13
Yaş
23
Loogips Nedir?
Loogips günümüzde bulunan serbest platformlara örnek olarak verilebilecek en yeni sitelerden biri olmaktadır. Sistemde yer alan kullanıcılarına serbestçe yazı yazma ve çeşitli sohbet başlıkları oluşturma imkanı sunuyor.böylece kişiler akıllarına takılan herhangi bir durumda ya da sohbet amacıyla diğer kullanıcılarla platform üzerinden yorumlar aracılığıyla iletişim kuruyor. Alışmış olduğumuz forumlara oranla büyük farklılıklar ise bizleri karşılıyor. Bu farklılıklardan birisi ise gipscoin olmaktadır. Gipscoin, forum içerisinde harcama yapabileceğiniz bir kripto para birimidir. Diğer forumlarda bu durumun olmaması ise loogips için büyük bir avantaj sunuyor.

Konu Ve Yorum Özellikleri
Sitede bulunan kullanıcılara serbest bir şekilde yorum yapma ve konu açma hakkı sunulmaktadır. Platform üzerinde konu açma oldukça kolaydır. Konu başlığı altında sitenin üstünde ya da altında yer alan semboller yardımı ile çok kolay bir şekilde konu oluşturabilir. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki sitede yer alan yönetim kurallarından dolayı kullanıcılara bazı konularda konu açma hakkı tanınmamaktadır.
Sitede konu açmanın yanı sıra cevap yazabilme hakkı da bulunuyor. Yorum yapacağınız konunun alt veya üstünde yer alan sembole tıklayarak yorumunuzu yazabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi site üzerinden konu açma ve cevap verme gördüğünüz gibi çok basittir.


Üyelik
Loogips formundan yararlanabilmek için öncelikle üyelik kaydı oluşturulması gerekiyor. Üyelik kaydı oluşturmak için karşınıza gelen formda sizden ad, soyadı, e-posta ve e-posta tekrarı istenmektedir. Sayfa doldurulduktan sonra ileriye tıklayarak karşınıza çıkan kullanıcı adı, şifre ve size verilen güvenlik kodunu girmeniz isteniyor. bu bilgileri tamamen girdikten sonra ise e-posta adresinize kullanıcı adınız ve size sistem tarafından sunulan şifre yollanmaktadır. E-postanızda yer alan şifreyi kullanarak platforma giriş yapabilirsiniz. Platforma giriş yaptığınızda sizlere otomatik olarak 0.60 gipscoin verilmektedir.
Platforma başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra istediğiniz gibi konulara ulaşım sağlayabilir ya da dilediğiniz gibi platformda zaman geçirebilirsiniz. https://loogips.com/
 

Konuyu Toplam: (Üye: 0, Misafir: 1) okuyor
Üst Alt