Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Natro Satıldı !

Fatih Aslan

Ne Mutlu Türküm Diyene
Yönetici
Türk web hosting şirketi Natro satıldı

Türk web hosting şirketi Natro'nun hisselerinin tamamı Avrupa'da faaliyet gösteren Danimarka merkezli team.blue`ya satıldı.

Türkiye'de yerleşik web hosting şirketi Natro hisselerinin tamamının Avrupa'da faaliyet gösteren hosting şirketlerinden team.blue'ya satışı için anlaşma imzalandı.

HİSSELERİN %100'Ü SATILDI
Natro'nun finansal danışmanlığını üstlenen Ventura Partners yönetici ortaklarından Kerim Kotan işlem sonrası yaptığı yazılı açıklamada, Natro'nun %100 hisselerinin team.blue tarafından alındığını belirtti.

İşlemin büyüklüğü ile ilgili bir bilgi ise açıklamada yer almadı. Kotan, "Salgın sonrasında da yabancı yatırımcının ilgisi sürüyor, Natro'nun team.blue'ya satışı ve yine aynı dönemde bitirme aşamasına getirdiğimiz 5 farklı proje de bunun en büyük kanıtı" dedi.

NATRO'NUN 120 BİNDEN FAZLA MÜŞTERİSİ VAR
Genel merkezi Belçika'da yer alan team.blue Avrupa'da toplam 10 farklı ülkede faaliyet gösterirken, Türkiye web hosting sektörü şirketlerinden Natro'nun ise 120.000'den fazla aktif müşterisi bulunuyor.

Kaynak

Cihan Semiz

Çevrimiçi Olmayı Kolaylaştırıyoruz!
Preminum
Açık yazmam gerekirse Natro!nun satılması bir şekilde cok iyi oldu hayırlısı olsun diyelim, Natro ile epey zamandır çalıştım kötülemek değil lakin vasat bir çalışma sekli mevcut özellikle Alan adı backorder sistemi oldukça kötü umarım yeni şirket bu yönde iyileştirme yapacağını düşünüyorum , türkiye'de malesef bir iki tane belli başlı firmaların dısında hosting ve alan adı sistemi zayıf, güvenlik zafiyetleride dahildir buna kendim öncelik olarak yabancı belli baslı bu işin pirleriyle çalışıyorum name,..comsav,com dynadot,com porkbun,com ve sayamayacağım ciddi şirketler var, Natro türkiye'de benim bakış açımdan en son şirkettir, suan türkiye pazarında bu işi iyi yapan turhost,com veridyen,com odeaweb,com son oalrak ise Teknoclouds, aldı basını gidiyor, neyse fazla uzatmaya gerek yok yazmaya kalksam satırlar bitmez :)) yinede hayırlısı olsun hiçte üzülmedim tam tersine sevindim,

Konuyu Toplam: (Üye: 0, Misafir: 1) okuyor

Üst Alt