Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Restoran Cafe Adisyon Programı


Katılım
24 Şubat 2020
Mesajlar
3
Tepkime puanı
4
Yaş
25
Merhaba arkadaşlar program açıklaması ve ekran görüntüleri aşağıdadır. Daha detaylı bilgi için benimle 0 545 426 00 86 nolu telefondan veya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Paket Servis


Garson Mobil Uygulama Sipariş


Tahsilat Ekranı


Web Arayüzü


Masa Satış


Giriş Ekranıotomasyon programımızı kullanan müşterilerimiz ciro takibini, açık masaları, ödeme türlerini, en çok ve en az satılan ürünlerini, iptal ve ikram edilen ürünlerini 7/24 istedikleri cihazdan görebilecekler.

Mobil yönetim programı ile çalışan programımız sayesinde cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan anlık olarak ürün fiyatı değişikliği, personel tanımlaması, stok tanımlaması gibi işlemleri yapabilir ve raporlarınızı alabilirsiniz.

Android ve iOS işletim sistemlerine tam uyumlu garson programımız ile isterseniz çalışanlarınıza vereceğiniz tabletlere ya da telefonlara garson programımızı yükleyerek daha kurumsal bir imaja sahip olabilir hem de karışıklıkların önüne geçmiş olursunuz.

Paket servis departmanına ekleyeceğimiz Caller-ID modülü ile müşterilerinizin telefon numarasını bir kere kayıt ederek daha sonraki siparişlerinde adres alma gibi sıkıcı işlemler ile uğraşmadan müşterilerinizi şaşırtabilirsiniz.

Demo talebi ve diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Konuyu Toplam: (Üye: 0, Misafir: 1) okuyor
Üst Alt