Sosyal İçerik Platformu

  • Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. üye iseniz Giriş Yapınız.
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.
  • Sitemizde Alan Adı hakkında detayli birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

mum

Katılım
17 Ekim 2019
Mesajlar
21
Tepkime puanı
9
Yaş
33

Merhaba Ziyaretçi Forum İçeriğini Görebilmek İçin Kayıt Olmalısınız. Daha Önce Üye Olduysanız Giriş Yapmalısınız

Faydalı Olacak Bilgiler
Günlük hayatınızda fayda sağlayabilecek bilgiler için sosyal içerik platformu dilediğiniz her durumda istediğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlamaktadır.
Kısa zaman içerisinde okuyucuların ilgisini çekerek birbirinden farklı konularda bilgi alınmasını sağlayan Anlatiyo - anlatıyo içerik üretmekte olan platformdur. Özel olarak hazırlanmış olan bilgilere ulaşmak için site üzerinden farklı kategorileri tercih edilmesi sağlanabilir. Sitede yer alan her kategoride yüzlerce farklı konu yer almaktadır. Devamlı olarak yenilenen konu başlıkları ilginizi çekebilecek güncel bilgilere ulaşmanızı sağlamaktadır.
Daha fazla içerik oluşturmak adına platformda yer alan her kategoriye ekleme yapılmaktadır. Aynı zamanda hazırlanmış olan testler eğlence sitesi üzerinden keyifli vakit geçirmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Testleri çözerken hem eğlenebilir hem de öğrenebilirsiniz. Hayatınızın pek çok farklı noktasında kullanabileceğiniz ya da uygulayabileceğiniz bilgiler için değişen kategoriler üzerinden inceleme yapabilirsiniz. Kategorilerde yer alan konulara devamlı olarak yeni başlıklar eklenmektedir. Soru-cevap seçeneğini bilgi almak isteyenlerin yönlendirmiş olduğu sorulara dair kısa süre içerisinde cevap almasını sağlamaktadır.
Sosyal İçerik Platformu
2019 yılının Eylül ayından itibaren açılmış olan platform çok sayıda farklı kategori üzerinden bilgi almak isteyenlerin aynı zamanda eğlenerek öğrenmesine olanak sağlamaktadır. Güncel bilgiler doğrultusunda hazırlanmış olan faydalı sosyal bilgiler okuyucuların ilgisini çekebilecek konuları oluşturmaktadır. Her konu başlığı altında detaylı açıklama yer almaktadır. Aynı zamanda fotoğraf, video, galeri ve haber içerikleri okuyucuları için tercih edilecek farklı seçenekleri oluşturmaktadır.

Kaynak: https://anlatiyo.com/
 
Üst Alt