• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. üye iseniz
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.

IPTV Kurulum (1 Görüntüleyen)

Katılım
4 Haz 2020
Mesajlar
70
Tepkime puanı
1
Yaş
35
Merhaba Ziyaretçi Forumu Daha Verimli Kullanmak için Kayıt Olmalısınız. Daha Önce Üye Olduysanız Giriş Yapmalısınız

Televizyondan farklı yayınları takip etmek isteyenler için iptv kullanımı önerilmektedir. Bu sistem çanağa gerek kalmadan pek çok kanalın ekranlara getirilmesini garantilemektedir. Sistemin çalışması ise internet şartına bağlıdır. Çanak olmadığı için yayınlar internet aracılığı ile temin edilmektedir. Üstelik sıradan videoların internet üzerinden seyredilmesi donma sıkıntısı yaratırken televizyon sisteminde böyle sorunlarla karşı karşıya kalınmamaktadır.


İnternet üzerinden televizyon seyretme avantajı sunan sistem akıllara başta iptv de netflix var mı olmak üzere farklı sorular getirmektedir. Sistem bahsedilen soruları ve nicelerini yanıtlamaktadır. Siz de IPTV sahibi olarak sıradan kablolu yayınlara ek olarak alternatif kanalları seyredebilirsiniz. Sistem kullanımı için akıllı televizyonu olanların herhangi bir materyal satın almalarına gerek bulunmamaktadır. Televizyonun ayarlar kısmındaki IPTV bölümünün aktif hale getirilmesi kurulum aşamasına gelinmesi için yeterli olacaktır.

IPTV Hakkında​

Vatandaşların IPTV yayınlarını sıradan televizyonlar üzerinden seyredebilmeleri için harici bir alıcıya ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu tür alıcılar zannedilenin aksine yüksek meblağlar ödenmesi gerekmeden temin edilebilmektedir. Gereken ekipmanlara sahip olunduktan sonra iptv nasıl kurulur sorusunun yanıtı aranmaya başlanmaktadır. Öncelikle bunun için uzun süreli işlemlerin yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Bireyler sadece m3u uzantılı olan televizyon listesini IPTV kutusuna aktarmalıdır. MAC adresi üzerinden otomatik olarak gerçekleştirilen aktarım neticesinde yayınların tamamı seyredilebilir hale gelmektedir. Ek kanal almak isteyenler ek ücretler ödemeleri halinde istedikleri yayınları takip edebileceklerdir.
 

Bunu konu görüntüleyen kullanıcılar

Üst