• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. kayıtlı iseniz
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.

Kısır Kedi Maması Kaliteli (1 Görüntüleyen)

drminter

Kullanıcı
Katılım
4 Haz 2020
Mesajlar
124
Tepkime puanı
1
Yaş
35
Merhaba Ziyaretçi Forumu Daha Verimli Kullanmak için Kayıt Olmalısınız. Daha Önce Üye Olduysanız Giriş Yapmalısınız

Kısır kedi maması türleri değişim göstermektedir. Türler sadece marka bazında değil içerik bazında da farklı olabilmektedir. Burada önemli olan kedilere en yararlı olabilecek olan mamaların tercih edilmesidir. Bu sayede kedilerin gelişimleri olumlu manada desteklenmiş olmaktadır. Hangi mamayı tercih edebileceği konusunda kararsız kalanların uzman desteği almasında fayda vardır. Zira pek çok veteriner mamalar hakkında da hayvan sahiplerini bilgilendirmektedir. Tabi son karar her zaman olduğu gibi hayvan sahiplerine bırakılmaktadır.


Kedi Maması Markalar​

Marka bazında tercih oranlarına bakıldığında ND Kedi Maması türlerinin satış oranlarının yüksek olduğu fark edilmektedir. Burada besleyicilik memnuniyet gibi etmenler değerlendirmelerin ilk sırasında yer almaktadır. Bahsedilen kıstaslar mamaların değerlendirilmesinde tek madde zannedilmemelidir. Mama alışverişleri devamlı olduğu için fiyat bazında uygunluk da oldukça önemli noktalardan biri olarak kabul görmektedir. Çok pahalı olan mamalar herkes tarafından satın alınmamaktadır.

Royal Canin Kedi Maması da satış oranları yüksek olan markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu mamanın da diğerlerinin de en çok internet üzerinden temin edildiği bilinmektedir. İnternet alışverişlerinin farklı artılarının olması hayvan sahiplerini online sistemlere itmektedir. Öncelikle internet alımları diğer alımlara göre daha az ödeme yapılması manasına gelmektedir. Bunun yanı sıra yüklü alımlarda taşıma konusunda sıkıntı yaşanabilmektedir. Oysaki internet alışverişlerinde ne kadar alım yapılırsa yapılsın mamalar adrese teslim edildiğinden bir rahatlık yakalanmaktadır.
 

Bunu konu görüntüleyen kullanıcılar

Üst