• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. kayıtlı iseniz
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.

Değerlendirme Alan adımı değerlendirir misiniz ?

unicorndomain
Alan adı değerlendirme
Merhaba Ziyaretçi Forumu Daha Verimli Kullanmak için Kayıt Olmalısınız. Daha Önce Üye Olduysanız Giriş Yapmalısınız
Tanitimlar (com)
Merhaba yeni alan adı aldım fikirlerinizi merak ediyorum nasıl değerlendire bilirim ?
ben aslında dizi film fragman ve tanıtımları için almıştım aklımda öyle bir proje vardı ama daha verimli bir proje yapılabilir mi ?

q0c6c6e.jpg

Mustafa

Yönetici
Merhaba Ziyaretçi Forumu Daha Verimli Kullanmak için Kayıt Olmalısınız. Daha Önce Üye Olduysanız Giriş Yapmalısınız
Bence güzel bir domain genel bir tanıtım yapabilirsiniz sadece dizi film fragmanları değilde dergiler yada teknoloji haberleri gibi genel bir portal olabilir.

Fatih Aslan

Yönetici
Ben olsam vizyona girecek filmleri ve tv de yeni diziler - programların tanıtımını yapardım. Çok açılıp konuyu dağıtmazdım.

Bence güzel bir domain genel bir tanıtım yapabilirsiniz sadece dizi film fragmanları değilde dergiler yada teknoloji haberleri gibi genel bir portal olabilir.
Çok teşekkür ederim. projem şuanda geliştirme aşamasında dediğiniz gibi genel bir portal yapabilirim.

Ben olsam vizyona girecek filmleri ve tv de yeni diziler - programların tanıtımını yapardım. Çok açılıp konuyu dağıtmazdım.
benim aklımdada aslında dediğiniz gibi ama çok fazla buna benzer site var bu yüzden daha kapsamlı bir site oluşturup oluşturmamak arasında kaldım.

Fatih Aslan

Yönetici
Bir çok site olabilir ama ismin hakkını verebilecek bir site olabilir. Veya Teknoloji adına çıkan yeni ürünler veya yeni olabilecek her şeyin tanıtımı olabilir ama tek bir konu üzerinde olunursa hem sizin için daha kolay olur hem de site de karışıklık olmaz.

A

Ali kerem

güzel domainmiş değerlendirilirse iş görür. Bence başlangıç için tek konu üzerinden gitmeniz daha mantıklı olur sonradan sonraya açıla bilirdiniz konu bakımından

Bunu konu görüntüleyen kullanıcılar