• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. kayıtlı iseniz
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.

Konu Dışı Askare Gidecem Sorularım Var

unicorndomain

vaybe

Kullanıcı
Web sitesi
bloggerseorehberi.blogspot.com
Merhabalar
Eylülde askere gidecem hatay/iskenderun bir kaç sorum var yardımcı olursanız rahat giderim.

• Askere giderken yanıma ne götürmeliyim? (araştırdım her ağızdan birşey çıkıyor götürme gerek yok yada 1 sayfa malzeme listesi var)
• İçinekapanık (asosyal) ve fazla panik vb var sorun yaşarmıyım? bir kaç tane video görüm eziyorlar vb?
• Banyo sistemleri nasıl ayrımı yoksa hepsi birliktemi yapıyor? (bu soru çok önemli çok takıntılıyım tek başıma yapmak isterim diğeri olmaz 😀 bana özel bir şey yaparlarmı?)

Epilepsi hastasıyım spor yasak nöbet yasak bir kaç tane daha madde var birde küçükluğümden beri altını ıslatma problemi var (hastalıktan diyor doktor nöbetlerden dolayı) üroloji gittim askerlik için ilaç yazı demem o ki benim askerlik nasıl görünüyor kötü mü iyi mi?

İyi forumlar...

karmetta

Kullanıcı
Hocam hayırlı tezkereler. Ben de ileriki zamanlarda gideceğim. Konuyu takip etmekteyim.

Bunu konu görüntüleyen kullanıcılar