• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. kayıtlı iseniz
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.

En Yakın Veteriner

unicorndomain

drminter

Kullanıcı
Katılım
4 Haz 2020
Mesajlar
479
Tepkime puanı
2
Yaş
36
Bir hayvan besliyorsanız onun için sizin ne kadar değerli olduğunu bilir ve her şeyiyle onun sizin bakımınıza ihtiyacı olduğunun farkında olursunuz. Hayvan cinsi ne olursa olsun her zaman insanın sevgisine ve bakımına ihtiyaç duyar. Bunun için beslediğiniz hayvan hastalandığında ona ne yapmanız gerektiğini ve hangi hayvan hastanesine götürmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir.

Hayvanların ihtiyaç ve sorunlarını bilmeyen biri için hayvan sevgisinden söz etmek mümkün değildir. Çünkü hayvan sevgisi ona sadece mama ya da su vermek demek değildir. Hayvan sevgisi onu bütünüyle sahiplenmek ve ihtiyaçlarını karşılamakla mümkün olacaktır.

Hayvan sevgisinden bahsederken onların sağlık problemlerinden de bahsetmek gerekiyor. İlk kez bir evcil hayvan besleyecekseniz öncelikli olarak besleyeceğiniz cins hakkında araştırma yapmanız gerekiyor. Çünkü mamasından gezdirilmesine varıncaya kadar her şeyi bir kılavuz çerçevesinde yapmanız gerekir.

En Yakın Hayvan Hastanesi

Hayvan hastalandığında en yakın veteriner nerede ve nasıl gidilmesi gerekiyor. Hızlı bir şekilde tespit edebilmeli ve hayvanın çektiği acının bir an önce durdurulması gerekir. Bunun için hayvan beslemeye karar verildiği andan itibaren veteriner numarası, hangi mama kullanılmalı, ne zaman onunla oynanması gerektiği gibi tüm konulara hakim olunması gerekir.

Son olarak şunu da belirtmem gerekiyor ki hepimiz kendimiz ya da sevdiğimiz birisi hastalandığında ya da ilgiye ihtiyacı olduğunda nasıl seferber oluyorsak, beslediğimiz hayvan içinde aynı duygulara sahip olmanız gerekir.
 

Users who are viewing this konu

Üst