• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. kayıtlı iseniz
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.

Hangi konuda site açmalıyım?

unicorndomain

arsemih

Kullanıcı
Web sitesi
adresbelli.com
Ne bahsettiğini anlayabilmiş değilim. Bir domaininiz mi var? O domain üzerine fikir yürütmemiz mi gerekiyor?

Mustafa

𝓧𝓮𝓷𝓯𝓸𝓻𝓸
Yönetici
Merhaba
Sağlık, eğitim, finans vb siteler dışında ne tür site açmalıyım ? Değişik bir fikir olsa iyi çünkü konuda yazdığım konular google dolu. Fikirlerinizi bekliyorum.
Site açmaktan kastınız nedir? Ne kadar Kodlama biliyorsunuz. Yada hangi kodlama dilleri biliyorsunuz.

kavas

Kullanıcı
tbm'si yüksek olan alanlardan araç sigortası, yaşam sigortası, kaza sigortası gibi alanlara girebilirsin.
bunlar olmadı, politik konularda yazabilirsin. (akımlar, dünya, türkiye özelinde)
bunlar da olmadıysa, spirituel, ruh bilimi gibi konular baya aranıyor. onlara yönelebilirsin

arsemih

Kullanıcı
Web sitesi
adresbelli.com
İrecommend.ru
Otzovik.ru
Bu sitelerin Türkiyede şuan muadili yok. İnteraktif çok başarılı bulduğum sistem.
Birde açacam derken özgün olmayan bir içerik ile reklam geliri kazanmak tek amaç olan bir kurulumdan bahsediyorsun sanırım.

kavas

Kullanıcı
İrecommend.ru
Otzovik.ru
Bu sitelerin Türkiyede şuan muadili yok. İnteraktif çok başarılı bulduğum sistem.
Birde açacam derken özgün olmayan bir içerik ile reklam geliri kazanmak tek amaç olan bir kurulumdan bahsediyorsun sanırım.

ilki öneri üzerine herhalde. ikinciyi açamadım.

Cihan Semiz

Çevrimiçi Olmayı Kolaylaştırıyoruz!
Web sitesi
www.cihansemiz.com
Demek istediğim aramalarda sağlık, kredi, eğitim, film-dizi vb siteler dolmuş değişik bir fikriniz varmı ? Ona göre bir site açacam.
Bu belirtmis oldugunuz konularin disinda en cok sevdiginiz hobi veya hobileriniz var ise bir site blog veya Forum portal acarsiniz, hem degisiklik olmus olur ayrica vakit gecirebileceginiz hobiniz olmus olur,👍 gereksiz anlamsiz bir site acarsaniz inanin cok cabuk sıkılır devamli karamsar kalirsiniz, umarim nedemek istedigimi anlatabilmisimdir,🙂

Bunu konu görüntüleyen kullanıcılar