• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. kayıtlı iseniz
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.

Haziran da 20 Yaş Üstü Aşılanma Düşünceleriniz ?

unicorndomain
Merhaba Ziyaretçi Forumu Daha Verimli Kullanmak için Kayıt Olmalısınız. Daha Önce Üye Olduysanız Giriş Yapmalısınız
2021 Haziran ayında 20 yaş üzeri herkesin aşılanmasının tamamlanacağını bakanımız açıkladı.
20 yaş üzeri bizim yaş grubumuzun aşılanma konusunda ki düşüncelerini şahsen ben merak ediyorum.

Düşüncelerinizi paylaşmanızı bekliyorum arkadaşlar. Değerli yorumlarınız için herkese Teşekkür ederim.

_115602284_hi064300325.jpg

Fatih Aslan

Yönetici
Merhaba Ziyaretçi Forumu Daha Verimli Kullanmak için Kayıt Olmalısınız. Daha Önce Üye Olduysanız Giriş Yapmalısınız
Vallahi bende kararsızım olsam mı olmasam mı diye. Aşı olup olup tekrar kovid olan tanıdığım var eee bu korumuyorsa neden yapılıyor o da kafa karıştıran bir şey.

Vallahi bende kararsızım olsam mı olmasam mı diye. Aşı olup olup tekrar kovid olan tanıdığım var eee bu korumuyorsa neden yapılıyor o da kafa karıştıran bir şey.
Bütün Avrupa olmuş sıkıntı yok maskeler çıkıyor biontech olan ülkelerde valla biz de de iyi olur inşallah

Bunu konu görüntüleyen kullanıcılar