• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. kayıtlı iseniz
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.

İğne Oyası Modelleri 2022

unicorndomain

drminter

Kullanıcı
Katılım
4 Haz 2020
Mesajlar
451
Tepkime puanı
2
Yaş
36

İğne oyası, kadınların içlerinde tutup da söyleyemedikleri olan bilinen ve geleneksel bir el sanatı olarak çok uzun süredir icra edilen bir faaliyet türüdür. İğne oyası yapılırken yumak iplik kullanılır. Eşarp, oda takımları, baş örtüleri, mendiller ve abajur eteklerine iğne oyası modelleri işlenebilir. Böylelikle hoş bir görünüm yakalanmış olur. Bu görünümün maliyetinin son derece cüzi olması, fazlasıyla cezbedici bir durumdur.


İğne oyası modelleri 2022 yılında, her dönemde olduğu gibi yine revaçtadır. Bu modellerden hoşlananlar ve bu modelleri hayatın her anı görmek isteyenler, vakit kaybetmeksizin böyle bir model satın alır ya da icra ederler. Modellerde, geniş bir çeşitlilik sunularak kullanıcı beğenisi yakalanılmaya çalışılmaktadır.

İğne Oyası Modelleri Neden Tercih Edilir?

Kullanışlılık ve şık duruş açısından tarzı ortaya koyan 2022 iğne oyası modelleri, süsleme bakımından çok önemli bir görevi icra eder. Oyanın tamamlanmasının ardından üç boyutlu şeklinin en iyi biçimde yansıtılabilmesi, hoş görünümünü oldukça kolaylaştırıcı bir eylemdir. İğne oyaları, tarihi çok eskiye giden bir el sanatı dalıdır. Anadolu’da buna ilişkin belgeler yer alır.

En az iğne oyası kadar tutulan lif modelleri 2022 yılında da yoğun rağbet görmekte ve kadınlarca ısrarla aranmaktadır. Çeşitli renk ve şekillerde geniş bir ürün çeşitliliğine sahip bu modeller, geniş bir vizyonun eseri olarak alıcıların karşısına çıkar.
 

Users who are viewing this konu

Üst