• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. kayıtlı iseniz
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.

Log tutmayan firma/site önerisi

unicorndomain

aries

GOLD
Merhaba Ziyaretçi Forumu Daha Verimli Kullanmak için Kayıt Olmalısınız. Daha Önce Üye Olduysanız Giriş Yapmalısınız
Arkadaşlar selamlar,

Alan adı sorgulamalarınızı nereden yapıyorsunuz. Log tutmayan firma/site önerebilir misiniz?

Fatih Aslan

Yönetici
Merhaba Ziyaretçi Forumu Daha Verimli Kullanmak için Kayıt Olmalısınız. Daha Önce Üye Olduysanız Giriş Yapmalısınız
ihs.com.tr yapıyorum yanlış yazsam bile düzeltmesini yapıyor. ( i ö ş )

aries

GOLD
ihs.com.tr yapıyorum yanlış yazsam bile düzeltmesini yapıyor. ( i ö ş )

Düzeltmeden ziyade, güzel bir domain buluyoruz, iki saat sonra almak için girdiğimizde bir bakıyoruz domain alınmış...

Fatih Aslan

Yönetici
Bazen oluyor ki i yerine ı koyuyorum c yerine ç koyuyorum onların düzeltmesini yapıyor.

Dediğin gibi log tutanlar vardır duydum dah önce ama bir yer de yapma aynı alan adını bir kaç yerde dene sanırım 2 3 aramadan sonra çok arandığı için alabilirler.

Bunu konu görüntüleyen kullanıcılar