• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. kayıtlı iseniz
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.

Sağlık ile ilgili domaine proje önerisi

unicorndomain

aries

GOLD
Merhaba Ziyaretçi Forumu Daha Verimli Kullanmak için Kayıt Olmalısınız. Daha Önce Üye Olduysanız Giriş Yapmalısınız
Arkadaşlar herkese selamlar,

Birkaç gün önce aldığım domain, .com ve .net uzantıları faal değil. Nasıl bir proje üzerinde ilerlememi tavsiye edersiniz, değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Not : Ortak bir proje de olabilir.

Fatih Aslan

Yönetici
Merhaba Ziyaretçi Forumu Daha Verimli Kullanmak için Kayıt Olmalısınız. Daha Önce Üye Olduysanız Giriş Yapmalısınız
Ortak bulamazsan bir blog sitesi kur bu alanla ilgiler paylaş yeter bence fazla bir şey olacağını sanmıyorum yani kusura bakma.

aries

GOLD
Ortak bulamazsan bir blog sitesi kur bu alanla ilgiler paylaş yeter bence fazla bir şey olacağını sanmıyorum yani kusura bakma.

Biraz düşünelim bakalım, bir kaç gün geçsin... belki bir kaç ay... :) Mutlaka bir şekilde değerlendiririm....

Bunu konu görüntüleyen kullanıcılar