• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. kayıtlı iseniz
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.

Serigrafi Baskılı Cam

unicorndomain

drminter

Kullanıcı
Katılım
4 Haz 2020
Mesajlar
451
Tepkime puanı
2
Yaş
36

Cam üzerine desen uygulanması yoluyla gerçekleştirilen serigrafi baskılı cam, bozulmaya ve çizilmeye karşı yüksek direnç gösterir. Ancak camın özelliklerini bilen ve bu konuda tecrübesi olan kişilerce uygulanmalıdır. Aksi takdirde, yapılan uygulamadan istenilen sonuçların alınması zorlaşabilir. Ultraviyole baskı yöntemiyle birbirinden farklı türde pek çok desen uygulanabilir. Ultraviyole desenler, çizilme yoluyla camdan çıkabildiğinden ürünlerin dikkatli kullanılması gerekir.


Serigrafide profesyonel çalışmak ve alanda uzun süre hizmet vermek, oldukça önemli kriterler olarak görülür. Bu nedenle, alanda yaptırılacak bir çalışma öncesi; işi yapacak olan firma hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirme alınmalıdır. Böylelikle huzurla ve güvenle bu tür ürünlerin siparişi verilir.

Serigrafi Baskılı Cam Nerelerde Kullanılır?

Serigrafi baskılı cam türleri, dış mekanlarda, hoş bir mutfak tezgâh ambiyansı oluşturmada, farklı stildeki iç mekanlarda yaygın şekilde tercih edilir. Ürünün yoğun ilgi görmesi, ortama estetik ve hoş bir hava kazandırması açısından oldukça önemlidir. Stil sahibi kişiliklerin yansıtılması bakımından oldukça önemli bir misyonu üstlenen serigrafi baskılı camın kullanımı, fazlasıyla yaygındır.

Serigrafi baskılı cam kadar yoğun kullanıma tabi tutulan dijital baskılı bombe cam, tanıtımın kaliteli şekilde gerçekleştirilmesi adına son derece önemli ürünlerin ortaya konulmasına aracılık eder. Ürün kaliteli olduğu kadar aynı zamanda dayanıklıdır. Dijital baskılı cam da aynı şekilde kaliteli ürün kullanılmasına yönelik çabayı ve deneyimi fazlasıyla arttırır.
 

Users who are viewing this konu

Üst