• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Kayıt Olunuz. kayıtlı iseniz
  • Sitemizde Günlük Paylaşılan boşa düşen alan adlarını ücretsiz görüntüleye bilmek icin üye girişi yapiniz.

Web Site Nasıl Tasarlanır?

drminter

Kullanıcı
Katılım
4 Haz 2020
Mesajlar
613
Tepkime puanı
2
Yaş
36

Web tasarımını doğru yapmak karmaşık bir süreçtir ve dikkat edilmesi gereken pek çok şey vardır. Neyse ki, bunu tek başına yapmak zorunda değilsin. Profesyonel bir web tasarımcısı ile çalışırken, mükemmel sonucu elde etme becerilerine güvenebilirsiniz. Ya da eğer öğrenmeye vaktiniz çokken işi güvenilir kişilere bırakmak istiyorsanız Hatay Web Tasarım Firmalarına güvenerek Hatay Web Tasarım Fiyatlarını inceleyebilirsiniz.


Basit modern web tasarımı için ihtiyacınız olan web sitesine sahip olmanın birkaç farklı yolu vardır. Sizin ve şirketiniz için doğru olan yol, ne kadar karmaşık bir web sitesine ihtiyacınız olduğuna, ne kadar harcamak istediğinize ve işin ne kadarını kendi başınıza yapabileceğinize bağlıdır.

Doğrudan freelance bir web tasarımcısı ile çalışabilirsiniz. Tasarımcı portföylerine göz atın ve en sevdiğiniz ve aradığınız stile ve görünüme uyan tasarımcıyı seçin.

Öğrenmek İçin Ne Yapılmalı?​

Serbest tasarımcı, mevcut bir şablonu özelleştirebilir veya web siteniz için tamamen yeni bir şablon tasarlayabilir. Web sitenizin sıfırdan inşa edilmesini istiyorsanız, bunu gerçekleştirme becerisine sahip bir serbest çalışanla çalışabilirsiniz. Web sitenizin tasarımı için fikir bulmak için yardıma ihtiyacınız varsa, bir yarışma düzenleyin.

99designs gibi bir platformda, bir brief vererek ve tasarımcıların sizin spesifikasyonlarınıza göre tasarımlar sunmasını sağlayarak bir tasarım yarışmasına ev sahipliği yapabilirsiniz. Şablon güdümlü bir web sitesi oluşturucuyla (Wix veya Squarespace gibi) kendi sitenizi oluşturmak da bir seçenektir.

Daha fazla uygulamalı olmanız gerekecek ve bir tasarımcı değilseniz, bu platformların sundukları ile sınırlı kalacaksınız, ancak bir şablonu sizin için özelleştirmesi için her zaman bir tasarımcı ile çalışabilirsiniz.
 

Users who are viewing this konu

Üst